Ceny

Všechny ceny v našem obchodě jsou uvedeny včetně DPH.

 

Objednání

Zákazník musí během objednání uvést úplnou platnou adresu, další kontaktní údaje (email, telefon) a zvolit způsob platby. Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky.

 

Platba

Nakupující má možnost volit mezi platbou převodem a platbou dobírkou. Při volbě platba převodem proběhne po odeslání objednávky dodatečná kontrola dostupnosti zboží administrátorem obchodu a následně je zákazníkovi odeslán email s informacemi potřebnými pro provedení platby (číslo účtu, částka, variabilní symbol). Zboží může být expedováno až po připsání požadované částky na náš účet. Při objednávce na Slovensko, požadujeme platbu předem na náš účet. Při odběru a platbě v naší prodejně, lze platit i platební kartou.

 

Dodací doba

V převážné většině případů je zboží odesláno během 4 pracovních dnů. Dopravce dodá zásilku adresátovi ve lhůtě určené jeho obchodními podmínkami. V současnosti využíváme pouze služeb České pošty a její produkty doporučená zásilka a cenný balík, u kterých pošta udává doručení během 1-4 pracovních dnů. Ve velké většině případů jsou však zásilky doručeny během jednoho až dvou dnů.

 

Ceny za dopravné

Ceny dopravného se odvíjejí od hodnoty objednávky a váhy zboží.

 

Vyřízení objednávky

Při standardním průběhu vyřízení objednávky probíhá komunikace mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím emailů. Prodávající odesílá tyto emaily: 

  •     souhrn objednávky - v okamžiku odeslání objednávky
  •     údaje pro provedení platby - pokud je zvolena platba převodem
  •     informace o odeslání zboží - po předání zásilky České poště


Kupující při standardním průběhu vyřízení nemusí zasílat prodejci žádné emaily.