Lodní toalety

Kombinace zajímavé ceny, perfektního vzhledu a promyšleného designu zaujmou na první pohled. Výrobou z bílého glazovaného porcelánu s nerezovými prvky, jsou toalety Johnson Pump AquaT1 decentní, pevné a snadno čistitelné. Funkce toalety má dva kroky. Nejdříve je do toalety vpuštěna čistá voda, po užití je odpad spláchnut tak, že ponechá mísu čistou a prázdnou - bez vody cákající kolem. Přirozeně fungující zpětná klapka je včleněna do systému.

Většina modelů může být objednána ve standardním, zkoseném nebo nízkém provedení, pro možnou instalaci dle Vaší konkrétní situace (kombinace trupu a přepážek na dané lodi). Všechna provedení jsou dále dostupná v kompaktní nebo komfortní verzi, takže si pro svou potřebu můžete vybrat perfektně padnoucí verzi. Toalety Johnson Pump AquaT™ Vám poskytnou roky bezporuchového provozu. Pokud budete potřebovat náhradní díl, jako je například nové sedátko či ventil, najdete jej u nejbližšího distributora celosvětové prodejní sítě Johnson Pump.

Ruční a elektricky napájené toalety Johnson Pump AquaT jsou perfektní volbou pro plachetnice i motorové lodi, mohou být instalovány pod i nad úrovní ponoru.

Elektrické modely toalet jsou dodávány s osvědčenými membránovými čerpadly Aqua Jet, ve 12V nebo 24V provedení. Ruční modely jsou vybaveny ergonomicky navrženou ruční pístovou pumpou, která může být namontována pro levoruké či pravoruké užívání. Je nepochybné, že toalety jsou běžným produktem, podrobným zaměřením se na jejich vlastnosti ale zjistíte, že toalety AquaT™ jsou velmi vysoce nadprůměrné. Decentní, hygienické a spolehlivé  toalety Johnson Pump AquaT™ jsou perfektní pro téměř každou toaletní místnost.

 

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Aktivní filtry

Zobrazení 1-9 z 9 položek